Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.01.2021, 12:06   #2914
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
albo uzywki z i5 czy i7... ośmioletnim, którego wydajność jest niższa niż współczesnego Celerona
niestety ale tak już jest - ludzie się nie znają i nie chcą się znać
kupują cyferki, bo to "można porównać"
ale nie cyferki z benczmarków, bo to trzeba się znać
ma być dużo GHz i dużo trzyliterowych skrótów

wielu znajomych ostatnio mi się chwali, że już mają 5G
czyli wi-fi 5 GHz ostatnio zaczęto nazywać 5G bo to modne i teraz wszyscy mają już 5G
czy to ważne, że ta technologia, od której krowy mleka nie dają to inne 5G? nie ważne, cyferka jest cyferka, się sprzedaje
masz tak samo racje gdyż potencjalny klient kupuje uruchamia ściąga APP i ma działać i to prawda i3 10th Gen. jest szybsze jak i7 1st. Gen.
ale tak jest dopiero od Intel 8th Gen. gdzie zaczęli dokładać CORE i nawet i3 ma ma HT.

co nie zmienia faktu że np. gdybym miał ograniczony budżet do grania i ogólnej pracy zainwestował bym w platformę X79/X99 LGA2011
procki Intel Xeon E5 8core można kupić poniżej 200zł do tego większość MBO jest wyposażona w 8banków DDR3 i można obłożyć wszystkie sloty pamięciami kupowanymi na kilogramy ECC.

i taki Xeon ma większa wydajność jak Celeron pentium czy nawet i3.

ale do tego trzeba mieć trochę wiedzy w budowaniu zestawów komputerowych dodatkowo to sprzęt używany

widzę po sobie używałem i7-950 1st Gen. przez 8lat. potem poszedł na strych. po ponad 4latach dokonałem modernizacji głównego elementu wymieniłem i7-950 na Xeona L5640 przepaść niesamowita wydajności + temp. 130TDP vs. 60TDP

gdyby nie fakt ostatniego natywnego IDE w platformie LG1366 X58

to zestaw do nagrywania itp... opierał by się właśnie na LGA2011
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post