Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.01.2021, 13:13   #252
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,245
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wstałem po nocce...

W zasadzie mam taką pracę, że jakbym w nocy spał, to też nikt by mnie nie zastrzelił, raptem byłoby z dwie godziny w których nie mógłbym, trochę poszatkowane przez całą noc, ale jakoś tak zawsze wychodzi, że jednak nie śpię Za to zazdroszczę Grzeniowi, chłopaki go niedługo dla frajdy będą wozić do tego WRO, a on tam sobie spokojnie na pace, między krzynkami...



PS.
Znowu sypie
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post