Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.02.2021, 18:49   #2916
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
panowie takie pytanko

widział ktoś GeForce GT 1010 pisali o tym że ma się pojawić w Styczniu tego roku ale ani widu ani słychu czy raczej tylko będą to układy OEM do gotowych zestawów i trzeba poczekać na rynek wtórny.


potrzebuje układu do zestaw X58 + Xeon L5640 obecnie mam GT730 OEM HP ale jest bardzo głośny i pomimo że po HDMI odpala 1440p w 60hz. to dziwnie muli okna przeglądarki itp.

na próbę zamontowałem GTX 1650 S i wszystko jest jak najbardziej ok

ew. ma ktoś GT 1030 ? chodzi mi o to czy teoretycznie wspiera HDMI 2.0b
ale czy ktoś ma podpięte do 1440p z 144hz ? i działa to na pewno ?
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post