Dyskusja: [Mini Test] LG BH16NS55
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2021, 19:26   #54
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KASTRO82 Podgląd Wiadomości
czary2... jako
wujek dobra rada zdradź mi sekret dlaczego to LG jak w tytule model nie czyta i nie zamierza nagrywać mi płyt zwykły blu ray 25 GB Verbatim. 50 GB ok 25 GB lipa! Czystych nawet czasami nie widzi nagrane natomiast kiedyś innym sprzętem owszem pokaże że coś jest ale ani to odtworzyć ani skopiować na kompa. Poza tym okrutnie długi dostęp aby pokazało że na tych 25 GB "coś" jest. 50 GB co najdziwniejsze wszystko dobrze. Dodam że ten sam problem miałem w ASUS BW-16D1HT Zwróciłem więc do sklepu. Czy to też jest szmelc i należy oddać? 5 dni od czasu wpisu mam na zwrot więc proszę o szybką poradę. Sprzęt jest nowy.
Bardzo dziwne - możesz jakiś test odczytu BD-R DL 50GB zrobić i pokazać ?
Czy płyty tłoczone BD-ROM 25GB tłoczone są bez problemu czytane ?
Pierwszym podejrzanym jest napęd - czy oprócz Verbatim BD-R masz inne nośniki BD-R ? Co to za Verbatim ? Z jakim MID?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post