Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.04.2021, 19:56   #529
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
dobra a teraz się nie śmiać

odesłałam S12XLT jak pisałem dostałem nowa sztukę

no ale to nie jest tak do końca dziś postanowiłem sprawdzić nowa S12XLT i co się okazało.

zamiast S12XLT spakowałem S09XLT hmm czyli wychodzi na to że na serwisie pewnej firmy nikt niczego nie sprawdza...

czary2mary co ty na to chcesz S12XLT ? uszkodzona nie wypala BD-R 50GB

Pioneer BDR-S12J-BK / BDR-S12J-X  / BDR-212 Ultra HD Blu-ray-przechwytywanie01.jpg

Pioneer BDR-S12J-BK / BDR-S12J-X  / BDR-212 Ultra HD Blu-ray-przechwytywanie02.jpg
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post