Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.04.2021, 20:48   #531
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
czary2mary

patrz na to ogólnie chyba coś mam nie tak ze sprzętem "B" do nagrywania

bo pierwszego S12XLT zdiagnozowałem na zepsuty nie przepinając go do głównego zestawu. NO i po kolei jak się okazało że mam 2x S12XLT mówię wypalam na nowym coś klasycznie XETREME 25GB i co ten sam efekt wypala x0,2 x,3 zwalnia zatrzymuje się. sprawdzam BDR-211UBK i to samo...

więc wkładam pierwszego sprzętu A tego co pomyliłem z wysyłką S12XLT do głównego zestawu i co normalnie wypala... 25GB jak i 50GB

no nic trzeba zdiagnozować o co chodzi w zestawie B czemu nie nagrywa... jak ja tam nic nie zmieniałem...

Pioneer BDR-S12J-BK / BDR-S12J-X  / BDR-212 Ultra HD Blu-ray-przechwytywanie01.png

Pioneer BDR-S12J-BK / BDR-S12J-X  / BDR-212 Ultra HD Blu-ray-przechwytywanie02.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post