Dyskusja: [PS2] MechaPwn
Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.04.2021, 11:57   #13
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,700
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
No wiec juz pisze, chip to byla moja fanaberia na zasadzie "bo chcem" realnie patrzac zbednie wydane 5zl i kupa roboty . No ale patrzac teraz ze jest chip to mechapwn zbedne bo chip poprawnie odpala ps1/2 . Co do hdd tak mam spaczowany obraz i nie jest on wadliwy wystaczy pare mykow na nim wykonac i sie zachowuje znakomicie nawet mozna go klonowac w nieskoczonosc przy pomocy PC na wieksze hdd. Ciagle nie widze argumentu aby uzyc mechapwn na konsoli posiadajacej hdd i chip, co innego gdy konsola jest pozbawiona chipa to rozumiem, co do argumentu zuzywania lasera no to nie pamietam kiedy ja uzylem naped w konsoli bo i tak praktycznie wszystko idzie przez PC i bezposrednio na sata hdd wiec po co orac naped no chyba ze trafi sie nowa gierka to wgram napedem do hdd doslownie pojedyncze szt, jedyne do czego uzywalem czesciej to do odpalenia AIO Bieriona
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post