Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.04.2021, 12:10   #9
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Graco1 Podgląd Wiadomości
Witam,
otświerzam wątek.
Co dobrego byście polecili do zgrywania płyt CD? Ja mam dość sporą kolekcję płyt. Napęd w moim MSI niestety już jest zajechany, i to nawet nie chodzi o to, że niewłaściwie go użytkowałem, po prostu słaby napęd był.

Aktualnie mam Liteon ebau108 z zewnętrznych, ale nie jestem z niego zadowolony, nie jest lepszy od wbudowanego laptopowego.
Potrzebna mi jest jakaś nagrywarka z dobrą korekcją błędów co i poradziłaby sobie z nieco bardziej porysowanymi płytami, mam taką jedną, która nie jest jakoś mega porysowana, ale oba moje napędy laptopowy hldt oraz zewnętrzny Ebau108 nie radzą sobie z tym.
W moim starym laptopie był napęd Toshiby bodajże i on sobie już z tą płytą o wiele lepiej poradził, tam na jednym tracku gdzie były trzaski na liteonie i LGku nie było trzasków na Toshibie.
Niestety laptop wraz z napędem przepadł.
A szczerze mówiąc mało się orientuje w napędach.
Słyszałem, że stare plextory były zarombiste jeśli chodzi o te kwestje, ale żebym ja dorwał jakiegoś? Nie wiem nawet jaki model i czy to po USB da się podłączyć do kompa.
Podobno dobre są dzisiaj współcześnie produkowane Pioneery, ale modelu też za Chiny nie mogę sobie przypomnieć, było coś dobrego zaczynającego się od bdr.
Do ripowania używam Eaca jak by to kogoś interesowało. Ale bez dobrego napędu to i Eac nie wiele zdziała.
Czego się spodziewałeś po ULiteOn eBAU108-134 - taż to napęd slim.
Kup sobie klasyczny napęd + obudowę 5,25 cala i będzie ci śmigać, a nie idziesz w wynalazki laptopowe
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post