Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.05.2021, 22:04   #14781
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Przespałem trochę przedmajówkowo moment (mogłem już w piątek bodajże), ale dziś zapisałem się na szczepienie System uprzejmie zaproponował mi najbliższy poniedziałek, pozytywnie mnie to zaskoczyło, bo teraz zapisy są otwarte dla licznych roczników lat 80-tych, plus od dzisiaj dodatkowo dla jeszcze młodszych pełnoletnich i myślałem, że może to potrwać dłużej.

My oczywiście z Grzeniem jako pracownicy lazaretu jesteśmy już dawno po, ale szczepiliśmy się rutinoscorbinem w czopkach, lewoskrętną witaminą C w syropie i amantadyną, a teraz dla odmiany coś co w razie czego może zadziałać
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post