Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.05.2021, 20:37   #205
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Graco1 Podgląd Wiadomości
Zawsze jest możliwość zwrotu. Obczaję to i jak się uda to zamówię wersję z plusikiem
zgadza się

powiem tak wstyd się przyznać ale "nagrywaczem" "testerem" jestem

ale nie zgrywałem nigdy Audio-CD bo nie było mi to potrzebne za czasów Audio-CD w aucie robiłem kopie 1:1 a za czasów MP3 szybciej było pobrać kopie zapasową swojej płyty Audio jak konwertować ją do MP3. na FLAC i innych bezstratnych formatach się nie znam. W sensie jakim programem czym je robić, łatwiej pobrać kopie ;-) oczywiście własnego oryginału.

obecnie z nowych nagrywarek mało co jest godnego polecenia

szukał bym bardziej z rynku wtórnego Lite-On iHAS 124 B z jedną z najlepszych OPU ostatnich lat SF-DS1XD

jesli masz IDE lub adapter USB możesz poszukać najlepszych z najlepszych nagrywarek CD Plextora 755/760 lub NEC 3550/3551 4550/4551 z OPU SF-DS10N

ew. pod SATA z nowszych Optiarc AD-5260S,AD-7260S,AD-7263S,AD-7261S,AD-5280S,AD-7280S,AD-7283S tylko tutaj nie zawsze trafisz na OPU SF-DS1XD

powodzenia
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post