Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.05.2021, 20:50   #72
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,442
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
[...]
Chyba za dużo w życiu pracowałeś na to co masz, żeby zrozumieć, jak łatwo wydaje się pieniądze, których się nie zarobiło [...]
To też.

Ale miałem też (krótki na szczęście, w czasach boomu ekonomicznego przed 2009) okres w którym bank zachęcał mnie do wydawania dużo więcej niż zarabiałem. Szybko zauważyłem że długo tak się pociągnąć nie da.

Byłem też zmuszony do podejmowania nie do końca korzystnych dla mnie (pod względem finansowym) decyzji tylko ze względu na panujące w systemie bankowym przepisy. Dzięki temu dziś spłacam kredyt na dom, który w momencie zakupu wart był dwukrotnie więcej niż rok później. Daję radę, bo i wtedy było mnie stać, i nadal mnie stać. Ale przez to właśnie, pomimo bardzo przyzwoitych zarobków, poszaleć sobie nie mogę.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post