Dyskusja: Plextor PX-760A\SA
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.05.2021, 21:24   #211
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gratulacje będziesz zadowolony 760 i 755 to legenda.

dziś kupno sprawnego modelu to jak wygrana w totolotka

trafiłem na OLX w ostatnich 10latach około 10szt. Plextora 760/755 tylko jedna sztuka sprawna jedna była słaba. a pozostałe trypy dawcy części tylko mechanicznych

za czasów jak były dostępne jako NOWE kupiłem jedna sztukę 760 coś w okolicach 500zł z Polskiej dystrybucji. a wtedy nagrywarki Samsunga i LG sprzedawali po mniej jak 100zł.

niestety moja sztuka przepadła w domu rodzinnym jak się wyprowadziłem Mama zutylizowała w wielkim kontenerze z śmieciami ... ale to było dawno temu kawał historii
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online