Dyskusja: Jaki monitor LCD ?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.05.2021, 15:21   #1532
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,245
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niczego ostatnio nie kupowałem, więc pod względem konkretnych modeli nie pomogę, za to zasugerowałbym rozważenie, czy na pewno nie możesz kupić modelu 27/28". Rozumiem, że czasem ogranicza taki wybór rodzaj mebli, układ na biurku (np. drugi monitor 24", do którego to ma być rozszerzenie itp.), czy ilość miejsca za plecami. Ale tak jak kiedyś nie mogłem uwierzyć, że 24" nie będą za duże, tak teraz od jakiegoś czasu te 24" jest w użyciu w komputerze do nauki zdalnej i jak mnie czasem żona tam wypędzi to jest mi już trochę niewygodnie

Sam nie lubię rad typu: "chciałbym wybudować mały domek" - "MASZ WYMUROWAĆ WILLĘ!", ale tu sądzę, że rada jest mimo wszystko rozsądna
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post