Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.05.2021, 17:47   #67
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak takie odgłosy to standart rozruch czy tam boot up zwał jak zwał.

niestety bardzo dużo napędów z "odzysku" jest uszkodzonych i to często są to uszkodzenia mechaniczne. np. komputery biurowe które przywoziłem kiedyś te co miały napędy optyczne to albo robiły za popielniczkę albo ktoś otwierał i zamykał go nogą albo tanka była całkowicie wyrwana. szczerze chyba widziałem wszystko i nic mnie nie zdziwi.
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post