Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.06.2021, 12:10   #14794
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Moi znajomi również przechodzili Astrę tak, że odczuwali dawki asymetrycznie, przy czym im gorzej pierwszą, tym lepiej drugą. Nawet moja Ania, która prawie nigdy nie ma podwyższonej temperatury, miała ponad 38 i wszystkoból wielomięśniowy połączony z pobłędziem okołoustrojowym po pierwszej, a po drugiej nic

Mnie po Modernie złapała tylko lekka gorączka i w zasadzie tyle, 15-tego mam drugą dawkę, to może wtedy mnie trzepnie?
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post