Dyskusja: [Muzeum] I-O DATA CDRI-W24AI
Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.06.2021, 07:56   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
No pieknie, ile takie cacko ? No i czy to obudowa robi robote i da sie inny naped wsadzic do srodka moze jakis BD slim
Na ebay..... szokujące ceny ....
https://www.ebay.com/sch/i.html?_fro...W24AI&_sacat=0

U mnie dużo mniejsza... Miałem cztery sztuki...jedną zostawiam dla siebie - jedną już sprzedałem -dwie jeszcze wolne...

Obudowa wygląda na rozbieralną - tył dwie śrubki i zatrzaski bok ...ale nie wiem czy da się podłączyć inny napęd i będzie wszystko poprawnie działało...

Napęd również działa bardzo dobrze po WiFi...ma własną sieć a hasłem jest jeden z numerów seryjnych

I-O DATA CDRI-W24AI-1623908336341.jpg
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post