Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.06.2021, 13:01   #6195
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
A ja będę właśnie walczył z ładowaniem. Kontrolka ładowania gaśnie jak powinna, a altek nie ładuje - sądząc po 12,2V na aku. Akumulator nowy, jakby co.
u mnie altek też się spier... ale jakoś nie chciało mi się wymieniać, bo czasem ładował, czasem nie. Ale musiało się to stać jak wracaliśmy do WRO z Myślenic i to w dodatku na autobanie

Na szczęście doczłapaliśmy się na parking komendy wojewódzkiej w Katowicach a i stamtąd piękna trasa na lawecie, na szczęście była w Assistance.

Skończyło się na nowym oryginalnym Delco, bo regenerowany w cenie 2/3 nowego i na chińskich podzespołach.

tyle na temat. Pozdro
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post