Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.06.2021, 23:20   #1338
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Świerszcze to jedno, ale u mnie nie ma nawet much. To akurat wiem dlaczego (choć ponoć w tym roku nawet ich nie ma wiele), bo mam jaskółki w obejściu. Mam tych ptaszorów 13 gniazd, co daje pi razy drzwi 26 starych i jakieś 50 -60 młodych dziobów do wykarmienia. One muszą robić różnicę.
Mam też jednego pisklaka na odchowaniu, roboty tyle co z niemowlakiem, ale dobrze rokuje. Może mu się uda
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post