Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2021, 22:14   #1344
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Taki już urok młodości, że w osobach o dziesięć lat wcześniej urodzonych widzą starców chylących się do grobu Ja metryczkowo za moment będę wchodził w kryzys wieku średniego, ale co to za wchodzenie, jak na Porshe mnie nie stać, żadnej młódki sobie nie przygrucham bo mi Ania nie pozwala (poza tym jak to zrobić bez Porshe?) a i rzucić wszystkiego i wyjechać w Bieszczady jakoś się nie chce, choć generalnie Bieszczady bardzo lubię...

W ramach buntu zapuszczam jakiegoś punka (ale po cichu, bo dzieci pobudzę ) i otwieram Warkę granat z pomarańczą 3,5% schłodzoną do granicy zamarznięcia
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post