Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.07.2021, 20:58   #5
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A jest wentylacja w tych kabinach co sa zainstalowane ? czy tylko dziury powycinane ? Chcesz miec problem z glowy na dlugi czas uzyj ciekly metal zamiast pasty wychodzi nieco drozej ale spokuj na lata . Moze lepiej bylo kupic NUK ?
Ten Brix to w sumie NUC. Wentylacja jako taka jest... na pewno nie są one poprzykrywane, bo są zawieszone na ścianie za pomocą dostosowanych mocowań. (to ma nawet swoją nazwę... nie pamiętam/ nie chce mi się teraz szukać)
Właściwie poddałem się z szukaniem przyczyny i sposobu naprawienia ustrojstwa i znalazłem sprzęt na zamianę. W przystępnej cenie (około 820zł) jest bardzo zbliżony wydajnościowo sprzęt już z licencją na Win10 Pro (Lenovo ThinkCentre M710q Tiny 8GB 240SSD WIN 10 4K)

Co mnie tylko dalej nurtuje, to ten Gigabyte normalnie działa na Linuksie w trybie Live...
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post