Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.07.2021, 22:26   #7
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A Win7 probowales instalowac ? jaki Win10 instalujesz ? Musi to miec dostep do neta ? Jakas aktualizacja moze robic problemy . Prawie robi roznice nuk to nie brix
Postawiłem na tym od świeżą 10tkę, 11tkę, ale siódemki nie zdążyłem... miałem problemy czasowe (tutaj bawił się też kolega obeznany w temacie). Jednakże różnica pomiędzy tymi które nie działają a tym który działa (są 3 sztuki) jest taka, że mają inne nazwy użytkownika i klucze licencyjne
To są dosłownie trzy takie same komputery, z takimi samymi sterownikami. Przepinany dysk z działającego z OS który pracował tutaj się wykrzacza.

Tutaj na pewno coś jest ze sprzętem, bo sposób wykrzaczenia wygląda tak, jakby komputer nie miał wystarczającej ilości napięcia na wyjściach wideo. Więc pracuje albo jeden, albo drugi wyświetlacz. Jeden pracuje bardziej stabilnie, natomiast drugi jakby był rozłączany (z różną częstotliwością). Im bardziej kombinujemy ze sterownikami tym bardziej pogarszamy stan i częstotliwość "migotania" co i tak kończy się tym że finalnie sygnał jest tylko na jednym z monitorów a drugi jest jakby wyłączony (bo system go rzekomo wykrywa i jeszcze twierdzi że to pracuje). Czysta instalacja daje takie same efekty już na starcie. Sprzęt coś tam próbuje, ale software nie przeskoczy sprzętowego uszczerbku... tak bym to opisał. Wyciągnięcie Ramu, czy jakieś fizyczne grzebanie w sprzęcie sprawia że PC coś tam stara się podnieść ale to bez skutku.
Przeanalizowałem wiele scenariuszy, taki beznadziejny przypadek. Aha i przepinanie monitorów tak aby był tylko jeden podpięty z gniazda A do B i odwrotnie nie przynosi żadnych rezultatów. Ten co działał działa, ten co się poddaje nie rusza. Normalnie jak w "Nieśmiertelnym"... ""There can be only one""
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post