Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.07.2021, 22:39   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Szukam programu do zarządzania komputerami, programami, licencjami, hasłami, userami.

Szukam programu jak w temacie, haczyk jest jednak taki abym mógł tworzyć coś na zasadzie drzewa katalogów ponieważ tutaj mogę mieć kilka grup komputerów (działów) i chciał bym mieć możliwość uporządkowania tego wszystkiego.

Czy coś takiego w ogóle jest?, ja nie potrzebuję tutaj RDP ani modułów Helpdesk. Zależy mi na tym bym z jednego miejsca mógł (najpierw spisać) sprawdzić jaki dokładnie sprzęt, oprogramowanie, ilu użytkowników się loguje, jakie programy-licencje (gdybym musiał gdzieś przenieść na inny sprzęt i mieć to pod ręką)
Technicznie da się to zrobić na zasadzie folderów i podfolderów, ale przeglądanie tego raczej mega uciążliwe, choć pozwalało by mi czasem nawet jakieś zdjęcia sobie zapisać co do jakiegoś sprzętu.
Macie pomysły - sugestie?
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online