Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.07.2021, 21:13   #3
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Może nVision + Active Directory
No właśnie wolał bym coś bardziej prostego, o skromnej funkcjonalności. Tak jak wspominałem nie chcę kombajnu, a nVisiom to bardziej kombajn z funkcjami zarządzania czy zdalnej instalacji itp., to także komercyjne narzędzie. Ja potrzebuję czegoś co pozwoliło by mi rozwijać listę podrzędnych plików na zasadzie wyświetlania w programie HW monitor.
Gdzie pierwsza do rozwinięcia grupa to Oddział, Druga - Dział, Trzecia - nazwa Komputera (ID-sprzętu). Tak jak w przykładzie poniżej:
"Firma X" Oddziały:

[+]ARŁAMÓW
[+]BIELSKO BIAŁA
[+]DĘBLIN
[+]KRAKÓW
[+]RZESZÓW
[+]Dział_Kontroli_Jakości
[+]Dział_Księgowości
[+]Dział_Kadr
[+]Dział_IT
[+]PC-RIT001
[+]PC-RIT002
[+]PC-RIT003
[-]PC-RIT004
  • Local-IP: 172.129.1.24
  • Local-Admin: Administrator // Silne@Has1o!
  • Domena-User: adam.nowak // N0vak2021
  • MS-Office2019: A8SFA-WIS99-WQ988-LIF9I-MS123
  • WIN10-PRO: 848DA-3RF4R-VF422V-MKFU4-3NSNV
  • E-MAIL: adam.nowak@xcompany.com.pl // qta5_w1ochaty
  • i_tak_dalej.....
[+]Dział_Magazynów
[+]Dział_Logistyki
[+]SZCZECIN
[+]ZAWIERCIE


==================================
Hmmm ... chyba znalazłem rozwiązanie.. nigdy na poważnie nie korzystałem z tego narzędzia a okazuje się że chyba wszystko ma co bym potrzebował właśnie KeePass... tak wstępnie mi się wydaje.
Operuje na grupach więc mogę zamknąć to w takiej formie, choć wymaga to wcześniejszego przygotowania caaałej listy sprzętu, który będzie pracował w i poza domeną.

-admin.jpg

oczywiście temat zostawiam otwarty, a może Wam coś wpadnie lepszego do głowy

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 08.07.2021 o godz. 21:57
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post