Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.08.2021, 11:41   #1703
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>


Przede mną trudny dzień - imieniny w rodzinie; dziesiąty dzień jestem na diecie, jak mi nikt nie przeszkadza, to idzie świetnie (średnia z ostatnich 9 dni to 1317 kcal i to precyzyjnie tyle - jak jestem na diecie to mam fioła i liczę wszystko, łącznie ze szczypiorkiem, jeśli nim posypuję kanapki itp.). Na szczęście w rodzinie nie mam osób typu "ze mną się nie napijesz?", ale jak siądziemy przy stole to sam sobie będę największym wrogiem
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post