Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.08.2021, 21:56   #1714
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,269
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Umknęło mi w całych IO, że Polak zdobył złoto w chodzie na 50 km Pamiętam jeszcze jak Korzeniowski zdobywał złoto, stare czasy... W tym roku nie planowałem oglądania bo choć lubię dyscyplinę, to jednak wyścig trwa 4 godziny, sporo, ale jak się dowiedziałem, to właśnie skończyłem relację Trochę głupio, bo sam miałem pobiegać w tym czasie, ale wiadomo - jak trzeba wybierać między własnym wysiłkiem a oglądaniem innych jak się męczą...

No to i spać
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post