Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.08.2021, 20:33   #2087
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja też takimi narzędziami nie zarabiam, używam od potrzeby, ale jak już to nie ma zmiłuj ani lekko. Jak jest robota to nie ma czasu na jazdy i wymiany, a bywa że i w nocy. Żadna marketówka nie ma szans. Złota zasada: dobry zwyczaj nie pożyczaj, a będziesz miał.
Z chinoli to może, jak jujek zauważył, Einhell czy Yato się do czegoś nadają, ale też używać z wyczuciem.

Teraz tak se paczę na jakiś sensowny klucz udarowy za umiarkowane piniendze. Musiałby potrafić odkręcić koła przy busie i czasem coś grubszego przy traktorze. Raczej nie na aku, bo chcę wyjąć i użyć a nie najpierw ładować, poza tym za słabe, pneumat też niechętnie bo mam tylko sprężarkę w traktorze która daje niższe niż wymagane ciśnienie do kluczy. Używanie sporadyczne. Widzę takie na 230V (kabel mi nie przeszkadza), od Yato za akceptowalne ~350pln. Pytanie co to warte i czy parametry z opisu mają coś wspólnego z rzeczywistością?
Przykładowy link: https://allegro.pl/oferta/yato-elekt...21-10616624320

Na aku to tylko Metabo, bo aku już mam, ale kasa i tak się nie zgadza.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post