Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.08.2021, 23:49   #2089
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,873
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DeWalt i Milwaukee zabijają ceną, odpada. Taniej wyjdzie pneumat z kompresorem. Już prędzej goły Metabo bo mam baterie.
Właśnie nie wiem ile to jest te 600 Nm w praktyce, nie mam porównania. W busie w zasadzie koła, a w traktorze zawsze 3m rura i dwa chłopa robi swoje

A teraz np. nie mogę odkręcić noża w kosiarce, tzn ręcznie używając z wyobraźnią siły do śrub fi=8 (kij wie jakiej są twardości). Udarem by to pewnie uskutecznił, a ręcznie mogę ukręcić i będzie kotlet. Nie ma dostępu do gwintu, żeby choćby zadać WD40, a grzać niepodobno. Muszę to jeszcze na spokojnie obadać i pewnie podjadę do kogoś z udarem.

Edit Parkside - Einhell nie wiedziałem, ale nie dziwi mnie. Dawno przestałem się interesować tą półką.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 19.08.2021 o godz. 23:57
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post