Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.08.2021, 21:05   #2095
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,274
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jak ma w kabinie to odkręca przekładniowym, jak nie ma to nie odkręca

Wiesz, teoretycznie w ciężarówkach (wiem, bo przed chwilą sprawdziłem) powinno się dokręcać śruby momentem 160-200, jeszcze bardziej teoretycznie do odkręcenia powinno wystarczyć mniej więcej tyle samo, tylko że po dokręceniu pneumatycznym i kilku latach bez zaglądania... Dlatego nie jestem pewny, czy 600 Nm zawsze wystarczy, choć w zasadzie powinno.

Biorąc pod uwagę, jak często taki klucz jest potrzebny, można spokojnie założyć że wydatek 1300 zł za 600 Nm nie zwróci się nigdy, choćby się go dodatkowo jako wkrętarki używało
__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post