Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.08.2021, 21:28   #2096
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Oczywiście że za 1300 nigdy się nie zwróci, a jeszcze raz na parę lat jakbyś dokupił aku to już w ogóle. Próbuję siebie przekonać, że 600 niutów na 230V za 350pln ma sens, ewentualnie może ktoś podpowie inną opcję.

Wiem po sobie, że jak pojawia się narzędzie, to i nagle znajdują się do niego zastosowania które wcześniej robiłeś prostacko tym czym miałeś, no ale jednak wszystkiego nie da się mieć. A badziewia które polegnie na pierwszej trudnej śrubie posiadać nie ma sensu.

A propos wkrętarki. Wiele lat się przed nią broniłem, w końcu kupiłem. Okazała się bardzo przydatna, prawie przestałem używać wiertarki. Prawie dorównuje możliwościami 600W wiertarce. Życie ciągle zaskakuje.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post