Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.08.2021, 12:11   #2100
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Ano bo śrub przy kołach nie dokręca się udarem! Potem na drodze nie odkręcisz niczym. Znam takich co po wyjeździe od wulkanizatora polegli na drodze. Swoją drogą fabryczne klucze w autach to śmieszne popierdółki. Ten jeden klucz należy mieć mocny.
Te teleskopowe g***a, które można kupić w sklepach tak samo. Mój dziadek ma wiekowy klucz do kół o długości jakoś tak 25-30 cm, zagięty pręt z końcówką 19, końcówka ze ściankami na kilka mm. Tego klucza nie da się zgiąć. Wiem co teraz powiecie, ale ja wam na to powiem - tego klucza nie da się zgiąć. On został zaprojektowany tak, żeby na żadnej śrubie dziewiętnastce, nieważne czy zwykłej czy w klasie 10,9, nie dało się go zniszczyć. Najgorsze, że kiedyś gdzieś tam dało się - oczywiście za słuszne pieniądze - takie lepsze modele kupić, teraz nie wiedziałbym, gdzie takich szukać - w sklepach motoryzacyjnych nie ma, bardzo rzadko jestem w hurtowni z częściami do samochodów dostawczych, tam też nie widziałem...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post