Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.08.2021, 13:13   #2101
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Takie fajki na nasadki właśnie mam. Tę cieńszą na pół cala oglądałem i podawałem w wątpliwość jej wytrzymałość, na co sprzedawca powiedział że mam ją zgiąć i mu przynieść. Na tej grubszej na 3/4 to już we trzech wisieliśmy na 3m rurze żeby odkręcić nakrętkę półosi w busie (i tak się nie udało a faja bez szwanku). To były klucze polskie ale brak oznaczeń, a gostek nie chciał powiedzieć. Nasadki do nich też mam słuszne, nie te błyszczące chromem Cr-V. Działo się to ze 20 lat temu...i wyglądają na wieczne.

Teraz jedyne wytyczne to szukać kluczy Cr-Mo, albo szukać specjalistycznych małych sklepów które wiedzą co sprzedają.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online