Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.08.2021, 14:01   #2923
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
KaiQ

twojemu zestawowi brakuje tylko dysku SSD a tak nie ma sensu niczego zmieniać
dobry dysk na pamięciach MLC i masz przeskok największy jaki sie da od ponad 15lat.

przesiadka z SSD na M.2 szczególne TLC lub QLC za dużo nie daje WOW
dopiero NVMe PCIe 4.0 Gen4. robią robotę

w Listopadzie będzie premiera Intel 12th PCIe 5.0 i DDR5

jak chcesz zmieniać koniecznie to na 10th lub 11th na starsze nie ma sensu

np. procek 11th + Z490 bo dużo modeli ma wsparcie już dla NVMe x4 4.0 i wtedy założyć taki dysk.

grafiki obecnie nie ma co kupić

co do roamu max 16GB i nie szybsze jak 3200mhz. potem wzrost ceny masz większy a wydajność znikoma

Ja czekam do Listopada właśnie na premierę Z690 i Intel 12th.

wiem jest AMD ale na tym sie nie znam ostatni jaki miałem to Athlon XP który sie wypalił
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post