Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.08.2021, 21:51   #2928
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DarkSlide97

zgadza się ale pomiędzy i5 3570k a i7 3770k kolosalnej różnicy nie ma dodatkowe 4 wątki i 100mhz. więcej nie opłacalne.

dokładka RAM ok jeśli 8GB to mało można dorzucić kolejne 8GB

grzeniu

Samsung zawsze w wersji PRO dawał pamięci MLC lecz w najnowszej serii 980PRO są TLC nie zmieniałem na 970PRO bo sie bardzo grzała.

czekam na coś nowego.

nie wiem czy pamiętacie ale obecny sprzęt budowałem w technologii 0dB pracuje już tak na nim ponad 10 miesięcy i wszystko w jak najlepszym porządku.

GTX970 to bardzo dobra karta obecnie w czasach gdzie nie ma nic a jak coś jest to kosztuje 200% normalnej ceny.
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post