Dyskusja: rozmowa polityków
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.04.2003, 13:52   #14
grzeniu
XV1100
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 34,662
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
... ano wywalili go z "3" bo był zbyt niezależny, a tam teraz rządzi komuszek Laskowski i niezależność mu nie w smak :chytry:
No szkoda, bo najpierw go wyciupciali z zetki przy pomocy p. Olejnik (za ktora zreszta nie przepadam) a potem rowniez z "3". Kiedys wlasnie sluchalem "sniadania w radiu zet" a potem "sniadania w trojce" a teraz jakies jalowe te audycje sie zrobily. Wiem ze nie byl w "3" na etacie tylko prowadzil audycje autorska, wiec pewnie latwo im przyszlo mu podziekowac za wspolprace.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post