Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.10.2021, 19:47   #2139
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,025
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gaz akurat od października drożeje o ok 7%, więc wielkiej tragedii nie ma. Poza tym sama cena gazu to część faktury do zapłacenia. Owszem, to już trzecia podwyżka w tym roku, ale one razem wzięte są dużo niższe niż wzrost cen węgla. W 2022 pewnie jeszcze podniosą, a szaleństwa cenowe skończą się po sezonie zimowym. Mówię tu o cenach dla gosp. domowych, możliwe że dla przemysłu są całkiem inne (tych nie znam).

Nagłaśnianie podwyżek u jakichś lokalnych dystrybutorów (widziałem 173%) to trochę jak straszenie paragonami grozy znad morza (możliwe że nie dotyczą gosp. domowych). Byłem i o dziwo za to samo żarcie w tych samych miejscach płaciłem co najwyżej tyle co rok temu. Nawet mam te paragony spięte na dowód jakby ktoś nie wierzył.

A w temacie
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post