Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.10.2021, 23:39   #2163
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,837
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Stwierdzam, że lepiej dla Johna gdy nie oglądam jego gry. Dzisiaj, dopóki paczałem, nie miał nic do powiedzenia i wyglądało to gorzej niż źle. Wczoraj też żałowałem, że nie puścili na antenę drugiego meczu. Przy stanie 0:2 poszedłem do swojej roboty... wróciłem i nie wierzyłem własnym oczom. Było już 4:2 dla Johna i kończył piątego frejma. A dalej to już wyglądało na formalność, co zresztą tak się odbyło.
No to jutro z Allenem będzie ciekawie

To co, po całym
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post