Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.10.2021, 19:57   #2965
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
tak mam do domu "rurę" 400/100

wew. sieć mam tak
NAS 1GB po LAN do Routera 1GB główny komp. mam do routera po AX czyli 1,2GB, PS5 jest na AX( pobieranie 60GB to kwestia kilku minut podczas instalacji.)

wiec można powiedzieć wykorzystuje AX masz prędkość większą jak 1GB LAN i brak kabli to duży komfort.


@Seku
Pytam z czystej ciekawości - jesteś w stanie wykorzystać standard 802.11ax? Przy moich potrzebach na przykład na nic by się szczególnie nie zdał - nie zaszkodzi jeśli jest w komputerze, ale jego brak również nie robi mi żadnej różnicy. Przy wyborze routera już bym na to zwracał większą uwagę, natomiast w urządzeniu końcowym już nie tak bardzo - przynajmniej na chwilę obecną.[/QUOTE]
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post