Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2021, 17:55   #2318
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie oglądałem wczorajszego pierwszego półfinału i będę to chyba musiał poprawić. Dzisiaj poziom dość przeciętny, obaj gracze coś się nie mogą rozbudzić (za to mi się przysnęło w okolicach trzeciego frejma ). Mimo wszystko mecz dobrze mi się ogląda i myślę, że druga sesja może być ciekawsza niż to wygląda na pierwszy rzut oka.

Zerówki pod tę sesję już się chłodzą, a na razie do późnego obiadu...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post