Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.11.2021, 18:48   #2980
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak już piszemy o skokach wydajności to największym jaki był dla mnie to w 2011r. dysk Intela 320 SSD 80GB dostałem od kumpla bo miał 2szt. i sie podzielił. coś co zmieniło wszystko. od lat używałem dysków HDD WD serii BLACK a te jak wiemy do cichych nie należały wiec nagle przestało rechotać coś w obudowie coś pięknego wszystko się ładowało w sekundach w porównaniu z HDD gdzie można było kawę robić.

przez lata zmieniałem w głównym zestawie zawsze na Samsungi PRO 860 i do dziś 950 Pro

nawet 950 PRO na NVMe w 2017r. nie zrobiła już na mnie takiego samego WOW jak pierwszy dysk SSD w 2011r.

za to co mnie fascynuje jak pewnie wiecie MINIMALNE zażycie energii przy MAX wydajności. To co mnie obecnie cieszy to mój zestaw główny który wydaje 0db tak ZERO w tym momencie w którym pisze do Was zestaw bez monitora pobiera poniżej 10w.

czekam aż Intel wypuści
-i9 12900T
MBO na ten moment Asus ROG STRIX Z690-E GAMING WIFI
lub MSI MAG Z690 TOMAHAWK

dlaczego te z racji ilości slotów PCIe i braku ich współdzielenia linii z głównym złączem PCIe 16x 5.0

-RAM oczywiście G.Skill Royal DDR5
-Samsung 980 PRO 1TB
- i zmiana PSU na be quiet! Dark Power PRO 12 1200W 80 Plus Titanium
i przesiadka na Win11.

na ten moment czekam na procesor jak się pojawi

P.S.
MORELE wycofało zamówienia
tłumaczenia błąd systemu
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post