Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.11.2021, 18:15   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Android BOX TV - który wybrać

Z automatu proszę o utworzenie nowej grupy w tym dziale pod tytułem Urządzenia Android BOX TV i pokrewne - oraz o przeniesienie tego wątku.
Chodzi oczywiście o urządzenia stacjonarne rozbudowujące zwykły TV w funkcje Smart a za pośrednictwem Androida.

Poszukuję od jakiegoś czasu na naszym rodzimym portalu Aukcyjnym, urządzenia które w sumie będzie oparte o system Android, ale w gruncie rzeczy będzie bardziej służyć jako stacja emulacji retro gier, aniżeli odtwarzacz filmów z internetu (to podrzędna potrzeba).

Zestawiałem ze sobą wiele takich urządzeń i mam mętlik w głowie, ciężko mi znaleźć strony gdzie można dokładnie porównać ze sobą CPU i GPU takich urządzeń. Ponadto niektórzy sprzedawcy nie pokazują dokładnej wersji powyższych układów i na przykład mamy podany w ofercie GPU Mali-T720, ale już rzadziej podana jest dokładna wersja, bo ta grafika występuje w kilku.

-gpu.jpg

Moje zestawienie - opisy oryginalne... (nie podaję linków bo szkoda zostawiać coś co wygaśnie)

moje wymogi to budżet max 250zł, jednostka jak najmocniejsza, a poza tym 4GB RAM i albo 32 a najlepiej 64GB pamięci. Wersja Androida nie gra pierwszych skrzypiec więc coś od 9ki w górę

Android Box 2021.pdf

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 28.11.2021 o godz. 18:41
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online