Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.12.2021, 00:00   #3
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Dziękuję za linki, aczkolwiek jak się nie mylę to problem z nimi jest taki że nie wstawiamy do konkretnych aukcji bo za chwilę wygasają i tracą sens po wygaśnięciu, aczkolwiek bardzo dziękuję za inicjatywę.

Ja starałem się do problemu podejść nazwijmy to profesjonalnie, tj. zestawić ze sobą szereg urządzeń i w sumie już kupiłem i testuję. Padło na H96 Max 6k Ultra HD.
Jeśli idzie o wydajność w grach na androida to jestem usatysfakcjonowany tak w 75% bo wydajność w niektórych tytułach nie powala, gdzie moja prywatna Motorola ONE zjada to bez zająknięcia... aczkolwiek widzę znaczną poprawę w stosunku do poprzednich boxów które się przewinęły przez moje ręce. Z racji tego że mam mało czasu a sprzęt już oddaję w poniedziałek to muszę się śpieszyć... pozostały mi testy emulacji PSX i PSP.

BTW.
Nadal uważam że powinien powstać odrębny dział poświęcony tym urządzeniom tutaj, albo przynajmniej coś w kategorii Komputery.
Myślę zrobić coś a'la recenzja kupionego ustrojstwa.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post