Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.12.2021, 13:04   #274
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez cabanmat Podgląd Wiadomości
Witam Kolegów, jaką nagrywarkę DVD polecicie ?

Natknąłem się...na nagrywarkę Pioneer DVR-S21WBK, co sądzicie ?



https://www.x-kom.pl/p/667775-nagryw...zarny-box.html
Klon LG GH24NSDO

Cytat:
Napisany przez ancanar Podgląd Wiadomości
Cześć.

Chcialem zapytać jaki model napędu zewnętrznego na USB z dostępnych w tym momencie na rynku byście polecili do używania wyłącznie przy ripowaniu płyt audio w EAC? Mam zewnętrzny LG ale w ogóle sobie z tym nie radzi nawet przy płytach w idealnym stanie. Nie chce używać wysłużonego starego Lite Ona, któego gdyż wolałbym go zachować na płyty w kiepskim stanie. Czy w ogóle da się kupic jakiś napęd na usb który bedzie dobrze działał z EAC? Jesli nie to co byście polecali z dostępnych na rynku napędów wewnętrznych (podłączał bym go za pomocą mostka SATA>USB)

Najlepiej coś starszego wyprodukowane przed 2012 roku - na chipset Mediatek np LiteOn iHAS 124 A - LiteOn iHAS 124 B , Plextor PX-880SA , Teac DV-W524GS....
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post