Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2021, 15:14   #14
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,456
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Hmm ja już od dawna miałem zestawienie które rozbudowywałem z czasem ANROID TV BOX .zip (Zrzut Excela do HTML - rozpakować i otworzyć Arkusz 1 przez przeglądarkę jak by ktoś chciał nazwy urządzeń kopiować)
-screenshot_1.jpg
-screenshot_2.jpg


Budżet nie był sterowany przeze mnie a znajomych którzy podawali mi limit kwotowy jaki mogli by wyłożyć, więc powiedzmy że w kwocie 300zł trzeba się zmieścić z urządzeniem, dżojstikiem (1 lub najlepiej 2 Bluetooth by nie zajmować portów USB) kartą pamięci na dodatkowe romy. Dla mnie to raczej dobre rozwiązanie bo ryzyko sprzętowe przenosi się na kupującego, a ja mogę porównywać różne urządzenia dla siebie kupując najlepsze.) Oczywiście ja od początku staram się wybrać najlepszy i najmocniejszy w zadanym budżecie sprzęt.

Problemów jest tutaj przynajmniej kilka:
1. Oferty na allegro to niestety już w dużej mierze wysyłka z Chin, mało co jest na miejscu.
2. Brak opisu konkretów co jest w urządzeniu, jak wskazałem na początku samo GPU jest podawane jak rodzina a nie która wersja/generacja czy rok produkcji. Nawet CPU-Z zainstalowany nie wie z czym ma do czynienia na pokładzie...
-cpuz-gpu.jpg
-cpuz-spec.jpg

3. Nie są to urządzenia jakoś bardzo uniwersalne i trzeba wybierać godząc się na kompromisy... wiele urządzeń nie ma wsparcia dla Netflixa, czy innych Playerów.

4. O chłodzenie trzeba się samemu zatroszczyć... ale tutaj już nie marudzę bo raczej nikt nie planował że ktoś z tego będzie robił kombajn do retro gier.

-temper.jpg


FINALNIE kupiłem

H96 MAX 4/64GB Smart TV BOX H616 Android 10 - widzę pozytywną różnicę ze starszymi Boxami, które mi się przewinęły, ale rozczarowanie jest że bez wielkiego ŁAŁ.



Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
A ile masz na to kasy ?
... a masz coś w rekomendacji godne polecenia z GPU co najmniej MP4?

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 12.12.2021 o godz. 16:18
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post