Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2021, 20:24   #2983
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
...
Stricte sieciowcem nie jestem, więc Ci z bogatego doświadczenia nie powiem, ale odpowiedzieć by tutaj sobie na pytanie jakie urządzenie tej kategorii będzie Ci działać zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Nie słyszałem póki co o switchach, które zasilają wyselekcjonowane porty, a w pozostałych działają standardowo. Albo Ci taki switch działa z PoE i podpinasz do niego kamery czy też telefony VoIP, albo podpinasz inne urządzenia do zwykłej sieci, które wpięte do PoE sieci nie wykryją.

Na moje oko wystarczy Ci zwykły switch gwarantujący odpowiednią przepustowość, a to co potrzebujesz zasilić zaraz za switchem możesz wzbogacić o zasilacz PoE dla jednej skrętki. Przecież więcej Ci to prądu nie zeżre aniżeli potrzebuje. Poza tym koszt naprawy sprowadza się do pojedyńczego zasilacza a nie do całego switcha.
Jak powiedziałem znawcą nie jestem, ale na tyle na ile wiem tak by to wyglądało.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post