Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.12.2021, 00:52   #2985
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@KaiQ
W zasadzie masz rację, szczególnie, że PoE raczej nie będzie mi potrzebne szybciej niż za ok. 2 lata. a to może spokojnie być i połowa życia dzisiejszego sprzętu

@Joujoujou
To absolutnie nie musi być nowy sprzęt. Tak właśnie sądziłem, że urządzenia rackowe (już nie napiszę - operatorskie - bo to jeszcze inna para kaloszy) i konsumenckie dzieli sporo. Zależy mi na tym, żeby sprzęt był stabilny, bo internetu używa w domu każdy i to zwyczajnie musi działać poprawnie. Część sprzętu podłączę bezpośrednio pod router, ale jeśli coś będzie po switchu, to zastanawianie się, co po drodze nie działa jest średnio zabawne
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post