Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.12.2021, 22:38   #9
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez marioxxxx Podgląd Wiadomości
Przepraszam, ten słownik robi co chce. Tak, chodzi mi o tą"płytkę" która się wymienia. Już zamówiłem, zostaje poczekać na dostawę. Teraz kwestia dysku, pewnym będzie od Samsunga czy te na SATA mają większą kompatybilność?
była kiedyś taka lista kompatybilnych dysków, ale ja jej nie rekomenduję z kilku względów (robiona bardziej jako procentowy wynik sukcesywnego podpięcia, czyli jak kto zgłosił że mu dany dysk zadziałał, a dwa dyski w większości małe bo i na tamte czasy takie były wielkości na topie)
jeśli kupujesz dysk na IDE to ma to sens by patrzeć na markę (o ile nie grzebiesz w NA) a jeśli już zamówiłeś adapter, to raczej większość dysków na SATA, patrzeć by raczej czy znajdziesz taki ze zworkami do ograniczenia prędkości.

Co do ostatniego pytania... Kompatybilności raczej mniejsze nie będą, tu problem był w większości z podpięciem i właśnie tymi prędkościami.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post