Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.01.2022, 13:06   #6
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,456
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Nigdy tego jakoś bezpośrednio nie mierzyłem, ale... zmieniony dysk z HDD 3,5" na SSD 2,5" to też niewielkie zmniejszenie zapotrzebowanie na prąd... bez szału ale jednak. 3,5 potrzebuje 12V gdzie dla dysku 2,5" wystarczy 5V z USB, a tym bardziej dla SSD który nie ma części mechanicznych. Oczywiście jest to tutaj błahostka ale jednak zwracam na nią uwagę.

Niestety nie można w tej konstrukcji pominąć zużycia energii ze względu na monitor ponieważ jest on integralną częścią komputera, a co więcej i co ciekawe to w tym AIO gniazdo HDMI nie jest wyjściem a wejściem, co oznacza że może służyć jako dodatkowy monitor - telewizorek (do konsol). Może rozdzielczość nie powala bo to 1600x900 ale solidne HD w 20" już jest.
Ja oczywiście widzę dużo zastosowań dla tej jednostki, ale przy obecnym procesorze to się dusi. Zasilacz powinien dać radę, ale to oczywiście sprawdzę. Oczywiście też myślę że zmiana procesora za te pieniądze to nie majątek, a zasilacz na 120 W już idzie dorwać za 90zł...
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post