Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2022, 15:58   #20
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,456
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Ja mam pudelko o nazwie x96mini no i to straszne kalectwo jest, jedyne do czego to sie nadaje to netflix. Mam jeszcze M8S+ i jakis MX Pro
x96mini jak dobrze widzę ma 2/16GB i tak, szału nie ma. MX Pro ( ja miałem w rękach wersję 4K) gdzie było 1/8GB więc jeszcze słabiej. Nie kojarzę tylko M8S+ ale to podpisują jako 2/8GB więc to ta sama klasa. Oczywiście ja podaję tylko ilość pamięci RAM/ROM co ma znaczenie tylko w części zastosowań. Jeśli skupić się tylko na funkcjach multimedialnych to faktycznie bieda zależna od wersji androida. Im starszy tym ma mniejsze wsparcie dla aktualizowanych aplikacji, ba nawet część nowych aplikacji nie da się już zainstalować.

Tutaj wkraczam ze swoim podejściem majsterkowicza... bo to że nie pełni to jednej funkcji nie oznacza że nie będzie pełnić innej.


Bawiąc się wspomnianym MXQ Pro 4K nie tylko, przywróciłem go do życia, ale sprawdziłem co to potrafi. Popatrzmy na to że takie NES mini swoje kosztuje, SNES mini i Playstation Classic mini też tak samo. A tutaj mamy w pełni konfigurowalne urządzenie, które dzięki emulatorom potrafi znacznie więcej bez większej kombinatoryki. W końcu takiego boxa Android TV w podobnych wersjach można już dorwać za +/- 50zł
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post