Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.01.2022, 21:02   #19
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Jeśli o grach mowa z tematyki Gwiezdnych Wojen, to nie można przejść obojętnie obok STAR WARS: Upadły Zakon



i mogę to tylko potwierdzić własną opinią, jako kogoś kto w tytuł pogrywa (nawet przy braku czasu). Całkowicie szczerze, ja nabyłem swoją kopię w EGS w zimowej promocji bo było za 66zł, a dodatkowo z Voucherem -40 zapłaciłem 26zł z przecinkiem. Okazuje się jednak że jeśli ktoś posiada konto w Prime Gaming to dostanie ten tytuł całkowicie za darmo. Kruczek jest taki, że pierwsze 7 dni jest darmowe, a potem naliczana jest co miesiąc kwota 5,99€ za subskrypcję. Oczywiście za te pieniądze dostajemy dostęp do kolejnych tytułów za darmo, a jeśli komuś się nie spodoba to w każdym momencie może zrezygnować z uczestnictwa odchodząc i pozostawiając sobie dorwane wcześniej tytuły. Gdybym SW:FO mógł dopiąć sobie w ten sposób do steama to zapewne bym się już zarejestrował ale że to klucz do Origin, to już posiadam to dobrodziejstwo.

Nikogo nie namawiam na siłę, ale z tego co widzę to bezpośrednio do odebrania jest aktualnie kilka tytułów, a w tym WRC 7 FIA, World War Z: Aftermath, Total War: Warhammer i inne.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post