Dyskusja: Urodziny obchodzi!
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2022, 10:46   #141
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Tegorocznie lekko spóźniony, pamiętałem i jakoś mi uciekło. Jest weekend, więc może jeszcze dajesz czadu

To twoje zdrowie. I najlepszego.
Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Wszystkiego najlepszego
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
666 lat!
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Najlepszego, ... wszystkiego co popadnie
Cytat:
Napisany przez Zetoxa Podgląd Wiadomości
Duuuuuużo zdrowia i sił
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Wszystkiego najlepszego!
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Hmmm. tak sobie myślę że najlepsze będą jakieś życzenia przynajmniej wzmiankujące o nagrywarkach...
... Więc Mistrzu, byś nigdy nie czuł się do końca wypalony

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
No to sto latek
Cytat:
Napisany przez siwymariusz Podgląd Wiadomości
W zdrowiu spóźnione ale szczere.
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
200 lat i dużo - tak standardowo
Bardzo dziękuję z pamięć i życzenia

Urodziny obchodzi!-images.jpg
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post